O kancelarii

Nasza historia

DYBEK Kancelaria Prawna została założona w 2006r. i świadczy na rzecz przedsiębiorców kompleksową, stałą i profesjonalną obsługę prawną we wszystkich aspektach prowadzonego biznesu. Wieloletnie doświadczenie naszego Zespołu związane z obsługą wymagających klientów biznesowych, daje gwarancję wyboru najlepszych rozwiązań i rzetelnej pomocy.

Zespół Kancelarii składa się z wykwalifikowanych radców prawnych, prawników oraz aplikantów radcowskich. Kancelaria świadczy obsługę prawną na rzecz szerokiego spektrum klientów prowadzących działalność gospodarczą, w szczególności z branży budowlanej, transportowej i handlowej. Wybór rozwiązań uzależniamy od specyfiki działalności i rodzaju sprawy klienta. Współpracujemy z notariuszami, komornikami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami, biegłymi, innymi kancelariami z Polski i zagranicy.

W naszych działaniach kierujemy się nie tylko etyką zawodu, ale również etyką biznesu, a jako nadrzędny cel stawiamy zapewnianie Klientom satysfakcji z wysokiego poziomu świadczonych usług, opartego na bieżącej analizie i interpretacji zmian zachodzących w prawie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszą Kancelarią

Poznaj nasz zespół